Območnega tekmovanja invalidov ZDIS -a v šahu – posamezno, katero je potekalo v soboto, 1. februarja 2025 v Gostišču Balkovec, Mali Nerajec pri Črnomlju. Prijavljenih je bilo 24 posameznikov iz društev od Litije do Črnomlja.
Društvo invalidov Hrastnik so zastopali Milan Laznik, Blaž Dvornik in Viljem Vrečar vendar pa se nobenemu ni uspelo uvrstiti na mesta od 1 – 5, katera vodijo na državno prvenstvo v šahu, ki bo 1. marca 2025 na Dolu pri Hrastniku v Restavraciji Zasavski Gurman.
Zapisal: Blaž Dvornik
