Že kar tradicionalno kopanje težjih invalidov smo izvedli 22. in 23. aprila 2022 v Zdravilišču Laško.
Komisija je potrdila 45 vlog od tega se je udeležilo kopanja 35 naših članov, ostali so ostali doma iz zdravstvenih razlogov. Toda tisti, ki so prišli, so se dobro počutili in bili zadovoljni s kopanjem v termalni vodi kakor tudi z družbo in varnim prevozom, za katerega je poskrbelo Avtoprevozništvo Kajič d.o.o..
Za varnost v avtobusu in v bazenu so poskrbeli naši spremljevalci: Vojka, Rajko in Gusti, za naše trebuščke pa osebje Zdravilišča Laško.
Ob zaključku dvodnevnega kopanja je bil zaključek, da je taka oblika druženja zelo zaželena tudi v bodoče!
Zapisal: A. Žibert
