OT v balinanju

V soboto, 16. 5. 2026 je potekalo območno tekmovanje  v balinanju – ekipno ZDIS – a, v moški in ženski konkurenci v izvedbi DI Trbovlje. V moški konkurenci je tekmovalo 8 ekip, katere so se pomerile na balinišču Buldog, 6 ženskih ekip pa je tekmovalo na balinišču AMD – Trbovlje, najboljša ekipa, vsaka v svoji konkurenci pa se uvrsti na državno prvenstvo.  

Ženska ekipa DI Hrastnik v sestavi: Bajda Viki, Sladič Ana, Zaletel Frida in Žagar Vojka so osvojile tretje mesto, moška ekipa v sestavi: Korbar Stane, Dvornik Blaž, Žagar Rajko in Knap Andrej pa je tekmovanje zaključila že v skupinskem delu, tako da se, žal, nobeni naši ekipi ni uspelo uvrstiti na državno prvenstvo.         

Čestitke ženski ekipi DI Trbovlje ter moški ekipi MDI Novo mesto, za osvojena prva mesta ter veliko sreče in uspeha na državnem prvenstvu.

Zapisal: Blaž Dvornik

Comments are closed.