V ponedeljek in torek, 20. in 21. aprila, je Društva invalidov Hrastnik v okviru letošnjega programa ohranjanja zdravja organiziralo dvodnevno kopanje težjih invalidov v zdravilišču Laško. Kopanja sem se letos udeležila prvič, ker imam probleme z nogami sem rabila pomoč spremljevalcev na avtobusu in v bazenu. Ob prihodu v Laško, so nam organizatorji in spremljevalci prijazno pomagali pri namestitvi ter pri odhodih v bazene, kjer smo uživali v prijetnem druženju in sprostitvi.
Zdravilna termalna voda nam je zelo koristila, hkrati pa nas je tudi prijetno utrudila, zato smo po zaključku kopanja skupaj uživali še ob dobrem kosilu.
Dneva sta minila v prijetnem vzdušju, polnem dobre volje, medsebojne pomoči in lepih trenutkov, ki nam bodo ostali v lepem spominu.
Domov smo se vrnili zadovoljni, polni lepih vtisov in novih moči.
Iskrena hvala Društvu invalidov Hrastnik za organizacijo ter vsem spremljevalcem za pomoč, prijaznost in skrb, da je vse potekalo varno in prijetno.
Zapisala: Davorina Hameršak
