Dne 24. maja 2024 ob 19. uri smo se članice in člani društva invalidov Hrastnik zbrali v knjižnici Antona Sovreta na predavanju dr. Ladislava Golouha na temo Delovanje možganov – centri in na kaj smo pozorni, razlika med moškimi in ženskimi možgani.
Kot že vrsto let organiziramo predavanje za naše člane in tudi tokrat je bila udeležba dobra, saj se nas je zbralo 23 in še nekaj občanov Hrastnika. Tema katero smo si izbrali je bila zelo zanimiva in tudi poučna , kar za vse poslušalce in tudi interpretacija predavatelja dr. Golouha je bila odlična, saj je odgovoril in svetoval tudi zainteresiranim poslušalcem. Vsi smo imeli pozitiven odziv, zato se bomo potrudili z organizacijo predavanja tudi v bodoče. Ob 20. uri in 40 minut smo zaključili in se odpravili domov.
Zapisal: Rajko Žagar
