Območno tekmovanje v šahu

Območno tekmovanje invalidov v šahu – posamezno je potekalo v soboto 3. 2. 2024 v Gostišču Balkovec Mali Nerajec 3 Dragatuš v organizaciji ZDIS -a, gostitelj DI Črnomelj. 

Prijavljenih je bilo 28 predstavnikov – šahistov iz 12 DI, kateri so se borili za prvih pet mest, katera vodijo na državno prvenstvo.

Igralo se je po švicarskem sistemu, to je 9 kol po 10 minut  med katerimi so bili tudi predstavniki DI Hrastnik : Milan Laznik, Blaž Dvornik ter Viljem Vrečar, vendar pa nobenemu ni uspel preboj med prvih pet mest, katera vodijo na državno prvenstvo v šahu, ki bo v mesecu marcu v Mariboru.

Zapisal: Blaž Dvornik

Comments are closed.