Območno tekmovanje v šahu posamezno

V soboto 4. februarja 2023 je potekalo območno tekmovanje invalidov  ZDIS v šahu – posamezno v gostišču  Balkovec Mali Nerajec 3, Dragatuš. Prijavljenih je bilo 28 posameznikov, med katerimi so bili tudi naši predstavniki DI Hrastnik : Laznik Milan, Dvornik Blaž ter Vrečar Viljem.  Igrali smo po švicarskem sistemu, to je 9 iger po 10 minut. Med prvimi petimi posamezniki, kateri so bili najbolj uspešni, žal ni nobenega našega člana. Državno prvenstvo v šahu bo v soboto 4.  marca 2023 v restavraciji Zasavski Gurman na Dolu pri Hrastniku.

Zapisal: Blaž Dvornik

Comments are closed.