Dvodnevni seminar Topolšica – 28. in 29. november 2019

S predsednikom in dvema poverjenikoma smo se udeležili dvodnevnega seminarja »Usposabljanje za aktivno življenje in delo« v Termah Topolšica.

Po namestitvi v hotelu se je seminar začel, ker je bilo udeležencev več kot sto, smo bili razdeljeni v pet skupin.

Razdeljeni smo bili tako, da sta dva naša člana pokrivala temo: Opolnomočenje invalidov za nosilce aktivnosti na DI, druga dva naša člana sta pa pokrivala temo: Oblikovanje kvalitetnega partnerskega odnosa v drugi polovici življenja.

Temi prvega dne sta bili zelo zanimivi, kar nam bo v pomoč v društvu.

Drugi dan je sledilo še eno predavanje. Predavateljica je predstavila najbolj iz življena ljudi, iz svojih izkušenj in izkušenj ljudi, katerih gradivo je zbirala več desetletij. Kar prehitro je bilo predavanje končano.

Predavateljica je končala z mislijo, da če bo njeno delo kaj pripomoglo našemu delu, je to zanjo uspeh.

Tudi sam mislim, da smo iz seminarja dobili veliko, kar nam bo v pomoč v društvu in v kontaktih z našimi člani.

Zapisal: A. Žibert

Comments are closed.