| Piknik hrastniških invalidov |
|---|
| Kopitnik, 16. 09. 2018 |
Tako, kot že več let se organizira piknik za naše člane. Ker smo bili že lani zadovoljni z lokacijo, smo se tudi letos odločili, da piknik ponovimo na Kopitniku v planinski koči. Ker nas je bilo več kot petdeset, je nekaj članov prišlo z lastnimi avtomobili. Pričakoval nas je lep sončen dan, vzdušje v avtobusu je bilo veselo, malo smeha, kakšen pogovor in že smo bili na Kopitniku. Pričakalo nas je osebje doma, slišala pa se je tudi že muzika. Posedli smo po klopeh, si naročili kakšno kavo ali kaj drugega in že je igrala muzika. Zabaval nas je ansambel KVATROBEND, igrali so lepe domače viže in dalmatinske pesmi. Tako da je bilo za vsakega nekaj, kar se je tudi videlo po številu plesalcev na plesišču. Nato so nas postregli z dobrotami iz žara. Ko smo se najedli pa zopet na plesišče. In kar prehitro je prišel čas odhoda. Zato, da je bilo vse uredu, gre največja zahvala za odlično organiziranost našemu predsedniku g. Rajku Žagarju. V imenu vseh udeležencev piknika se moram zahvaliti osebju doma, za vse kar so storili za nas in na koncu avto prevozništvu Kajič, da nas je varno pripeljal na Kopitnik in nato nazaj domov. Napisal: Avgust žibert |
|
