| Organizirano kopanje Krapinske toplice |
|---|
| 5. maj 2018 |
Društvo invalidov Hrastnik je dne 03.05.2018 organiziralo kopalni dan v Krapinske toplice v Hrvaško Zagorje. Zbrali smo se v oblačnem vremenu, ki pa se je prelevil v krasen sončen dan, ob 7 uri zjutraj smo krenili z tržnice in že po usklajeni poti pobrali vse naše invalide na Dolu in Marnem. Skupaj se nas je zbralo nič manj kot 49 invalidk in invalidov našega društva. Pot nas je vodila proti mejnemu prehodu Dobovec, a še prej smo se ustavili v Rogatcu, še na Slovenski strani, na zasluženi jutranji kavici. Točno po začrtani uri smo prispeli v Krapino na Hrvaškem, natančneje v Krapinske toplice. Vsi smo bili pozitivno presenečeni, saj so toplice prekrasne in tudi čistoča je na visokem nivoju, tako da se bomo po vsej verjetnosti tja še vrnili. Kosilo, ki je bilo zelo kvalitetno smo imeli v restavraciji na samem bazenu in to kar v kopalkah. Po dobrem obedu smo se še kopal, a žal nas je čas kar prehiteval, tako da smo se ob 16 uri odpravili proti domu, a vendarle po drugi poti preko Kumrovca in Bistrice ob Sotli. Vsi veseli in dobre volje smo se ustavili še v Brestanici na kavi in pijači in od tam nas je pot vodila direktno domov, kamor smo prispeli ob 19.10 uri. Vsem udeležencem kopalnega dne iskrena hvala za prelepo udeležbo in prijaznost, pa se še vidimo na takšnih ali drugačnih srečanjih, morda že na naslednjem organiziranem kopanju v Radencih v mesecu juniju. Lep pozdrav |
|
