Organizirano kopanje v Terme Radence
Terme Radence 07. 06. 2018

Dnevi hitijo in že je tu prvi četrtek v mesecu juniju, in s tem že tretji kopalni dan, ki ga organizira Društvo invalidov Hrastnik, tokrat v terme Radenske toplice. Tudi tokrat smo se dobili na tržnici v Hrastniku ob 7 uri zjutraj. Zbralo se nas je 35 invalidk in invalidov našega društva, in pot nas je vodila preko Dola in Marnega , kjer smo še pobrali naše člane in naprej do Celja na avtocesto vse do počivališča Tepanje, kjer smo se ustavili, pretegnili noge in se okrepčali z jutranjo kavico. Po postanku smo pot nadaljevali vse do Radencev, kjer nas je pričakala uslužbenka hotela Radin in po pokušini zdravilne radenske še na kratko predstavila same toplice Radence. Sledilo je štiri urno kopanje in verjemite, bilo je enkratno vzdušje in resnično smo se imeli lepo, a kaj ko vse kar je lepo tudi hitro mine, pa vseeno moramo priznati, da te tudi voda dokaj utrudi in vsi smo že komaj čakali na dobro kosilo, ki nas je čakalo v restavraciji hotela Radin. Po kosilu, vsi dobre volje in siti smo se vkrcali na avtobus in pot nas je vodila proti domu, a vseeno po dogovoru z šoferjem Štefanom smo naredili še en kratek postanek. Domov smo prispeli ob 18:30 uri resnično vsi zadovoljni, zato vsem udeležencem hvala za udeležbo na kopalnem dnevu, v upanju da nas bo naslednjič še več.

Lep pozdrav!
Rajko Žagar

DSC00825 DSC00826 DSC00816 DSC00817 DSC00818 DSC00819 DSC00820 DSC00822 DSC00823 DSC00824 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1