| Aprilski kopalni dan |
|---|
Z aprilom smo v Društvu invalidov Hrastnik začeli letošnjo sezono kopalnih dni. Za prvo kopanje smo
izbrali Terme Topolšico. Z Mojco sva pozdravila vse udeležence prvega kopanja. Čeprav je bilo
napovedano slabo vreme je bilo na obrazih čutiti, da bo kopanje vseeno uspelo. Na poti proti
Topolšici smo se še ustavili v prijetnem gostišču na jutranji kavici.
Ko smo pripeli v Topolšico, nas je pričakal naš predsednik Rajko Žagar, ki je bil v Topolšici na
seminarju. Preden smo prišli, je že vse uredil glede kart in kosila. Slekli smo se, preoblekli v kopalke in
in sledil je skok v vodo. Na voljo smo imeli več bazenov s toplo in manj toplo vodo, zunanji, notranji,
čebri z masažo in še pa še. Ker se je vreme ustalilo, se je večina kopala zunaj. Kar prehitro je preteklo
štiriurno kopanje. Nato smo se napotili v samopostrežno restavracijo Vesna, ki je tudi v sklopu hotela.
Po obilnem kosilu, lepi in hitri postrežbi smo še malo posedeli na terasi hotela. Na avtobusu je bilo veliko smeha in dobre volje in kar naenkrat je bila ura pet popoldan in prispeli
smo v Hrastnik. Avgust Žibert |