| Izlet pohodnikov Društva invalidov Hrastnik |
|---|
| 19. april 2018 |
Komaj smo pričakali lepe pomladanske dni, da je lahko Zvonka organizirala prvo pohodno turo. Glede na to, da je bila zima dolga, mi pa brez kondicije smo bili s pohodom prav zadovoljni. Zbrali smo se kot navadno na tržnici in se potem z avtobusom odpeljali do Marnega. Tam smo se obrnili in odšli preko Krištandola do Dola. Vreme je bilo lepo in jasno, tako da nam je pogled segel do Kuma , Dobovca, Kovka, Pleskega in Prapretnega. Po prihodu na Dol smo pot nadaljevali po Partizanski cesti proti Blatam. Imeli smo krajši počitek za malico, vodo in tokrat tudi za posladek, ki ga je za nas spekla naša nova udeleženka. Kar naenkrat smo bili na vrhu in se po stezi spustili v dolino. Imeli pa smo na današnjem izletu lepega črnega spremljevalca. Po prihodu na tržnico, smo si noge spočili v Barbari ob kavici, delali načrte za naslednjič in se zadovoljni poslovili. Zapisala: Ida Baloh
|

