| Območno tekmovanje v šahu - posamezno |
|---|
| Mlinše, 4. februar 2017 |
V soboto, 4. februarja 2017 je potekalo območno tekmovanje invalidov v šahu – posamezno. Tekmovanje je potekalo v dvorani Kulturnega društva na Mlinšah. Udeležilo se ga je 32 šahistov iz DI Črnomelj, DI Kočevje, DI Sevnica, DI Hrastnik, MDI Kamnik, MDI Novo mesto, MDI Domžale, MDI Litija - Šmartno ter gostiteljev iz DI Zagorje. Igralo se je po švicarskem sistemu, najboljšim 5 posameznikom pa se je uspelo kvalificirati na državno prvenstvo, ki bo 4. 3. 2017 v Muti. Naše društvo so zastopali Milan Laznik, Blaž Dvornik ter Alexander Jerič. Vsi so se v zelo močni konkurenci hrabro borili, vendar se žal nobenemu ni uspelo kvalificirati naprej. Vse pohvale DI Zagorje za odlično organizacijo tekmovanja. Blaž Dvornik |
