| Predavanje o diabetesu |
|---|
| Hrastnik, 16. november 2017 |
V četrtek, 16. novembra smo v Društvu invalidov Hrastnik organizirali predavanje o diabetesu. 14. novembra je bil sicer dan sladkorne bolezni in ob tej priložnosti je bilo tudi v naši okolici organiziranih kar nekaj dogodkov. Tokrat so nam z informacijami priskočili na pomoč v Društvu diabetikov Hrastnik.
Mojca Trbovc |
