Piknik težkih invalidov
Kopitnik, 18. 08. 2018

Tako kot vsako leto smo se  v našem društvu dogovorili, da organiziramo piknik za naše težke invalide. Po pripravah na društvu, predsednik, podpredsednik in tajnica društva kjer je bilo potrebno sestaviti spisek invalidov in njihovih spremljevalcev, pripraviti prevoze in ne nazadnje dogovor za hrano in pijačo. Prišla je lepa, sončna sobota, Namestili smo se v avtobus in dva kombija in se odpeljali proti Kopitniku Tu nas je že pričakalo osebje planinskega doma in nas lepo namestilo po klopeh. Kmalu za tem so nas postregli z zelo okusno enolončnico. Po kratkem nagovoru predsednika društva invalidov Hrastnik g. Rajka Žagarja, kjer je navedel da je piknik ena od oblik do naših članov, da se nebi počutili zapostavljene iz strani društva, ker na žalost pri drugih dejavnostih težje sodelujejo in se jih udeležujejo. Kmalu po tem je začelo dišati po dobrotah iz žara. Osebje doma naj je spet lepo postreglo. Ne dolgo zatem se je že zaslišalo petje in smeh. Plesalo se ravno ni, imeli pa smo se vseeno lepo. Kar prehitro je prišel čas odhoda. Namestili smo se v kombije in avtobus in hrajt v dolino. Po obrazih sodeč, se je videlo vsesplošno zadovoljstvo, tako da je bil naš sklep, da bomo nadaljevali s to dejavnostjo tudi v bodoče. Nenazadnje bi se rad zahvalil v imenu vodstva društva invalidov Hrastnik osebju planinskega doma Kopitnik za njihov trud, prav tako gre zahvala našemu prevozniku Jožetu Kajiču, ki nas je varno odpeljal in pripeljal nazaj.

image005 image007 image009 image011 image013 image015 image001 image003 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1