Obisk ob dnevu žena in materinskem dnevu
 

V mesecu marcu je bil predviden obisk v dom starejših občanov Hrastnik s strani vodstva društva in članov komisije za zdravstvene in socialne razmere. Obisk je bil prestavljen zaradi viroze v domu. Tako je bil nato določen datum 13/4-2018.
V domu nas je pričakala ga. Kosm nova socialna delavka, ki nas je prvo napotila po sobah kjer so naše članice, večinoma težko gibljive. Nato smo imeli srečanje v skupnem prostoru s še ostalimi članicami, ki še prosto in samostojno delujejo. Prisotne je nagovoril predsednik društva g.Rajko Žagar in jim podelil skromna darila, bilten društva, da bodo na tekočem s dogajanji v društvu.
Skupni vtis nas vseh in vseh obiskovanih je bil zelo prisrčen, saj ta srečanja in obiski vzdržujejo in utrjujejo vez med društvom in našimi članicami ter jim krepijo občutek pripadnosti našemu društvu.

Avgust Žibert