Kopalni dan
Mala nedelja, 13. 09. 2018

Dnevi hitro bežijo in že je tu predzadnji kopalni dan, ki ga organizira društvo invalidov Hrastnik in to v Bio terme Malo Nedeljo. Kot ponavadi smo se tudi tokrat dobili ob 7. uri zjutraj na tržnici v Hrastniku in nas je pot vodila preko Dola in Marnega do Celja in naprej po avtocesti proti naši destinaciji. Kadar nas pot vodi na štajersko se vedno ustavimo na počivališču Tremarje, na kratkem postanku ob kavici. V Malo Nedeljo smo prispeli ob 9.30 uri, kjer smo imeli dogovorjeno kopanje s kosilom. Tokrat nas je bilo na kopalnem dnevu 38 članov društva, ki so bili izredno zadovoljni s ponudbo Bio term, kajti tudi kosilo je bilo neposredno na bazenu in nam s tem omogočilo nadaljnje kopanje do 16. ure. Vsi udeleženci so bili pozitivno presenečeni nad samo ponudbo in ambientom Bio term in če bi bilo mogoče kopanje tudi za kakšno uro podaljšali, vendar le vsega lepega je enkrat konec, zato nas je pot odpeljala nazaj proti domu, kjer smo naredili zopet krajši postanek ob druženju in medsebojnem pogovoru. Domov smo prispeli ob 19. uri v upanju, da bo še več takšnih kopalnih dni. In se vidimo pri našem še zadnjem kopalnem dnevu v letošnjem letu meseca oktobra. Lep pozdrav

Zapisal: Žagar Rajko (predsednik društva)