Studenec - gledališka prestava
27.07.2018

Leto je naokrog in ljubitelji kulture smo si ogledali čudovito predstavo  Lepo je biti muzikant. Igra z glasbo Slavka in Vilka Avsenika ob 65 - letnici njunega ustvarjanja, nas je vse prevzela in od prvega do zadnjega smo uživali v predstavi. Čestitke vsem sodelujočim! Z lepimi vtisi smo se podali proti domu in še vedno so nam v ušesih odzvanjale čudovite Avsenikove pesmi. 
Vsako leto nas presenetijo in veseli smo, da nam je omogočeno, da se lahko predstav udeležimo, letos smo napolnili kar ves avtobus, kar mi je bilo še posebej v veselje.  V naslednjem letu se pa spet pustimo presenetiti. 

Lep pozdrav!                                             
Jana Perpar

image007 image001 image003 image005 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1