| Studenec - gledališka prestava |
|---|
| 27.07.2018 |
Leto je naokrog in ljubitelji kulture smo si ogledali čudovito predstavo Lepo je biti muzikant. Igra z glasbo Slavka in Vilka Avsenika ob 65 - letnici njunega ustvarjanja, nas je vse prevzela in od prvega do zadnjega smo uživali v predstavi. Čestitke vsem sodelujočim! Z lepimi vtisi smo se podali proti domu in še vedno so nam v ušesih odzvanjale čudovite Avsenikove pesmi. Lep pozdrav! |
