| Tekmovanje balinarjev (četvorke) ob sevniškem občinskem prazniku |
|---|
| Sevnica, 23. oktober 2015 |
Društvo invalidov Sevnica je ob prazniku občine Sevnica organiziralo balinarski turnir četvork. 23. oktobra 2015 smo se tako na balinišču v drevoredu zbrali balinarji naslednjih društev invalidov: DI Radeče, DI Hrastnik, DI Rimske Toplice in DI Sevnica. Igrali smo po krožnem sistemu, vsak z vsakim po 60 minut. Za ekipo DI Hrastnik smo igrali: Boris Rižnar, Franci Salmič, Edi Pufler in Ljuba Rižnar. Končni vrstni red po napetih medsebojnih dvobojih pa se je glasil: Organizacija turnirja je bila odlična, pa tudi tekmovanje je potekalo v prijateljskem vzdušju. Med turnirjem nas je organizator presenetil z malico, po razglasitvi rezultatov pa še s kosilom in pijačo.
Vodja ekipe DI Hrastnik |
