Kopanje težkih invalidov
22. in 23. aprila 2019 v Zdravilišču Laško

Kot že nekaj let dosedaj je društvo invalidov Hrastnik organiziralo dvodnevno kopanje težkih invalidov v Zdravilišču Laško. Komisija za zdravstveno in socialne razmere je na osnovi predlogov potrdila udeležbo 35 članov za dvodnevno kopanje.

Zdravilišče Laško nam je dobro znano, tako da nam ni povzročalo nobenih težav s prilagajanjem. Za varno rehabilitacijo so poskrbeli naši spremljevalci Gusti, Vera in Vojka. Po kratkem uvodnem nagovoru predsednika društva g. Rajka Žagarja smo se napotili v bazen. Tu je bilo prijetno vzdušje, kar se je videlo po tem, da se je kaj kmalu slišalo petje v bazenu. Enaka zgodba se je ponovila tudi naslednji dan, torej srečno in veselo.

Ob zaključku dvodnevnega kopanja smo prišli do zaključka, da so take oblike druženja še naprej zaželene, kar se je tudi videlo in slišalo iz ust naših udeležencev.

Zahvalil bi se vodstvu društva za odlično organizacijo kopanja, osebju Thermane Laško, avto prevozništvu Kajič za varno vožnjo in ne na koncu našim prostovoljcem – spremljevalcem za dobro in varno opravljeno delo.

Zapisal:

  1. A. Žibret

DSC01241 DSC01242 DSC01243 DSC01244 DSC01245 DSC01246 DSC01247 DSC01248 DSC01249 DSC01250 DSC01251 DSC01252 DSC01253 DSC01254 DSC01255 DSC01257 DSC01258 DSC01259 DSC01260 DSC01261 DSC01262 DSC01263 DSC01264 DSC01265 DSC01266 DSC01267 DSC01268 DSC01269 DSC01270 DSC01271 DSC01272 DSC01273 DSC01274 DSC01275 DSC01276 DSC01277 DSC01278 DSC_0001 DSC_0002 DSC01239 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1