| Kopanje težkih invalidov |
|---|
| 22. in 23. aprila 2019 v Zdravilišču Laško |
Kot že nekaj let dosedaj je društvo invalidov Hrastnik organiziralo dvodnevno kopanje težkih invalidov v Zdravilišču Laško. Komisija za zdravstveno in socialne razmere je na osnovi predlogov potrdila udeležbo 35 članov za dvodnevno kopanje. Zdravilišče Laško nam je dobro znano, tako da nam ni povzročalo nobenih težav s prilagajanjem. Za varno rehabilitacijo so poskrbeli naši spremljevalci Gusti, Vera in Vojka. Po kratkem uvodnem nagovoru predsednika društva g. Rajka Žagarja smo se napotili v bazen. Tu je bilo prijetno vzdušje, kar se je videlo po tem, da se je kaj kmalu slišalo petje v bazenu. Enaka zgodba se je ponovila tudi naslednji dan, torej srečno in veselo. Zahvalil bi se vodstvu društva za odlično organizacijo kopanja, osebju Thermane Laško, avto prevozništvu Kajič za varno vožnjo in ne na koncu našim prostovoljcem – spremljevalcem za dobro in varno opravljeno delo. Zapisal:
|
|
