Območno tekmovanje ZDIS v balinanju - ekipno
 

V soboto 11. 5. 2019 je potekalo v Trbovljah območno tekmovanje ZDIS v balinanju - ekipno. Tekmovalo se je v moški in ženski konkurenci. Prijavljeno je bilo 8 moških ekip ,ki so tekmovali na igrišču BK Buldog in 5 ženskih ekip, ki pa so igrale na igrišču AMD - Neža. 
                      
Tako v moški kakor tudi v ženski konkurenci so bili predstavniki MDI Litije - Šmartno premočni in so zasluženo osvojili prvo mesto ter se uvrstili na državno prvenstvo invalidov v balinanju, ki bo junija v Trbovljah. Moška ekipa DI Hrastnik v postavi Brajer Božo, Dvornik Blaž, Rižnar Boris in Plaznik Slavko so se trudili po svojih najboljših močeh, prav tako velja za našo žensko ekipo, ki je nastopala v postavi Bajda Sinki, Korbar Majda, Žagar Vojka in Centrih Joži.

Zapisal:
Blaž Dvornik

IMG_20190511_120952_resized_20190516_125136206IMG_20190511_120820_resized_20190516_125135825

image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1