Tretji četveroboj v pikadu Rimske Toplice
16. 4. 2019

V torek, 16.4.2019. je v prostorih DI Rimske Toplice potekal  že tretji četveroboj  prijateljskih  društev invalidov v  pikadu : DI Sevnica; DI Radeče; DI Hrastnik ter DI Rimske Toplice. V moški konkurenci so bili člani DI Hrastnik v postavi: Korbar Stane, Plazar Zvone ter Dvornik Blaž  že drugo leto zapored najboljši ter ubranili prehodni pokal. 
V ženski konkurenci pa so slavile članice DI Sevnica, ki so prevzele prehodni pokal od naše ženske ekipe. Naše pikadistke v postavi Bratuša Slavi, Spahič Tehvida in Korbar Majda so se letos morale zadovoljiti s tretjim mestom v svoji konkurenci.

Naj met v moški konkurenci je dosegel Plazar Zvone DI Hrastnik 476 točk.
Naj met v ženski konkurenci je dosegla Kralj Meta DI Sevnica 373 točk.

Po končanem tekmovanju je predsednik za šport DI Rimske Toplice Andrej Mažgon podelil pokale in priznanja najboljšim ter sporočil, da bo naslednje leto četveroboj v pikadu v Sevnici.

Dvornik Blaž

IMG_20190416_174229_BURST001_COVER_resized_20190422_105412579 IMG_20190416_160310_resized_20190422_105412181 IMG_20190416_160541_resized_20190422_105411810 IMG_20190416_173602_BURST001_COVER_resized_20190422_105411460 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1