Praznovanje dneva žena
8. marec 2019

Srečanje članic DI Hrastnik v našem društvu poteka že kar tradicionalno. Tako kot že nekaj zadnjih let smo se 8. marca  napotili na Podkum v gostišče PrČop, skupaj okrog šestdeset žensk.

Po prihodu nas je sprejelo prijazno osebje gostišča in nas takoj pogostilo z njihovo domačo specialiteto.

Po pozdravnem govoru Lojzeta Čopa in našega predsednika Rajka Žagarja smo se posedli k mizam. Kmalu je začel igrati že kar naš ansambel »Kvatro bend« in takoj pritegnil na plesišče prve plesalke.

Nato so nam postregli z okusno večerjo. Vzdušje je bilo razposajeno in veselo, kar se je videlo na obrazih naših članic. S predsednikom sva vsaki posebej izročila nagelj, bile so izredno presenečene in srečne. Ansambel je veliko igral, pozval na oder članice za nastop na karaokah, kar so se tudi odzvale. Ravno tako so nas obiskale zapoznele maškare.

Vsega lepega je enkrat konec, tako je bilo tudi tega večera in odpravili smo se proti domu.

Na koncu naj se še zahvalim vodstvu društva na čelu z predsednikom Rajkom Žagarjem za odlično izpeljano prireditev, gostišču Čop za odlično pripravljeno hrano in pijačo in ne nazadnje avtoprevozništvu Kajič za varno vožnjo v obe smeri.

Zapisal:
Avgust Žibert

FormatFactory20190308_200544 FormatFactoryDSC_0982 FormatFactoryDSC_0983 FormatFactoryDSC_0984 FormatFactoryDSC_0987 FormatFactoryDSC_0990 FormatFactoryDSC_0994 FormatFactoryDSC_0995 FormatFactoryDSC_0999 image galleries lightboxby VisualLightBox.com v6.1